Buď FIT, nie len IT 2017 – Beh krásnou prírodou Bakovej Jamy

Buď FIT nie len IT-2017V roku 2017 pre Vás pripravujeme už 4. ročník behu krásnou prírodou Bakovej Jamy. Tento terénny beh naberá na popularite. Minulý rok sme otestovali novú trasu so štartom aj cieľom v areáli spoločnosti Isokman, ktorú si pretekári veľmi pochvaľovali. S dĺžkou približne 6500 metrov a prevýšením cca 150 metrov patrí medzi tie náročnejšie v seriáli Zvolenskej Bežeckej ligy.


Na svoje si neprídu len “profi” pretekári, ale aj tí najmenší. Bude pre nich pripravená detská trasa s dĺžkou približne 400 metrov. Po odbehnutí  sa pre nich pripraví program centrum voľného času Domino. Určite pripravia trampolínu, autíčko a iné aktivity. Samozrejme sa budú môcť povoziť aj na koníkoch od spoločnosti Isokman.


Pre tých, ktorým sa zdá 6500 metrov dlhá trasa, máme pripravený aj Hobby beh o dĺžke približne 4500 metrov.

Všetko to vypukne 1.7.2017 štartom najmenších o 9:00. Približne o 9:20 bude štartovať Hobby beh a o 10:00 hlavné preteky. Štartovné a registrácia na detské preteky je na mieste a zadarmo, Hobby bežci sa môžu registrovať tiež na mieste a poplatok je 3 eur. Pretekári na hlavnom behu môžu využiť ELEKTRONICKÚ REGISTRÁCIU    a platbu vopred vo výške 5 eur. Štartovné na mieste je 7 eur.

Príďte si s nami zabehať a buďte FIT, nie len IT…..

>>>  ELEKTRONICKÁ REGISTRÁCIA  <<<

Posted by kjorik