Buď FIT, nie len IT – Po novom

Buď FIT nie len IT-2019-page-001OZ Slovenský šport v spolupráci s CykloZvolen, mestom Zvolen, Zvolenským kultúrnym centrom a partnermi pripravuje pre Vás už 5. ročník obľúbeného behu krásnou prírodou Bakovej jamy.  Štartovať sa nebude v areáli Isokmanu ako minulé ročníky, ale pri vstupe do lesa. Určite to všetci poznáte. A kto nie, tak využije GPS súradnice (48.591314, 19.156740) Opäť pripravujeme Detský beh, Hobby beh aj Hlavné preteky. Čiže každý si príde na svoje.

V tomto ročníku sme pre Vás pripravili niekoľko noviniek. Hlavnou je, že beh sa snažíme usporiadať ako ZERO WASTE, čiže bezodpadové podujatie. Cieľom je ukázať ľuďom možnosti, že sa všetko dá aj ekologickejšie. Prvým krokom bude že si  prinesiete so sebou nie klasickú plastovú fľašu s minerálkou, ktorú si kúpite pred podujatím v obchode. Ale prineste si svoju obľúbenú fľašu, buď z bicykla, alebo ak máte inú, ktorú použijete aj pri ďalších príležitostiach. V prípade potreby si do nej môžete vodu „načapovať“ aj na mieste.

Ďalšou novinkou bude, že štartové čísla nedostanete klasické papierové, alebo tyvekové. Dali sme pre Vás vyrobiť bavlnené čísla, ktoré budeme používať aj na ďalších podujatiach. Samozrejmosťou zostáva guláš, ktorý si dáte z ekologických kompostovateľných misiek.

Na záver pred vyhodnotením bude pripravený krátky kultúrny program.

Registrácia tu: https://behzvolen.sk/

Program podujatia:

Registrácia 8:30 – 9:30

Štart detských pretekov – 9:00

Štart Hobby pretekov – 9:20

Štart Hlavných pretekov – 10:00

Kultúrny program a občerstvenie – 11:00

Vyhodnotenie – 11:30

Posted by kjorik