Buď FIT, nie len IT – skvelé ceny, mapa a odkaz na propozície a registráciu

mapka behu
mapka behu

Už tretí ročník behu krásnou prírodou Bakovej jamy dostáva konečnú podobu. Nielenže sa nám množia partneri, ktorí zabezpečia jednotlivé potreby pre pretekárov, ale máme k dispozícii aj mapu behu a čoskoro aj virtuálnu ochutnávku trate.

Štartovať sa tento rok bude netradične priamo z Bakovej jamy. Celé zázemie spoločne s občerstvením a  gulášom, ktorý Vám pripraví reštaurácia www.3viozvolen.sk, bude v areáli jazdeckého klubu Isokman. Keď pôjdete cestou od lieskovskej cesty, tak nás určite neminiete!!! Spoločnosť Isokman, nám okrem skvelého vonkajšieho zázemia poskytne aj šatne a umožní Vašim ratolestiam zajazdiť si na koníkoch, a to úplne zadarmo. Počas podujatia bude pripravený aj bohatý program pre deti, ako napríklad detský beh, streľba z luku v podaní streleckého klubu Robin, atletické aktivity ktoré zabezpečí Centrum voľného času Domino Zvolen.

Medzi ďalšie skvelé ťaháky budú patriť aj voľné vstupy od www.holidaypark.sk a poukážky na tepovacie a upratovacie služby spoločnosti V + L servis https://www.facebook.com/Tepujeme-s-%C3%BAsmevom-1484763541824033/?fref=ts . Rýchle občerstvenie priamo po behu Vám zabezpečí  AQUATRADE Slovakia a ovocím Vás ponúkne GPM VOZ.

Čo dodať? akurát, že dúfame, že počasie vyjde na jednotku.

Mapka trate TU

Propozície TU

Registrácia TU

Posted by kjorik