Kopec zaujímavých podujatí v roku 2017

Občianske združenie Slovenský šport a rok 2017

Regionálne olympijské hry
Vyhodnotenie na námestí SNP zvolen – Regionálne olympijské hry 2015

Ako ste si už zvykli, každý rok obohatíme niekoľko víkendov atraktívnymi podujatiami pre Zvolenčanov. A čo Nás/Vás čaká tento rok? Behy začneme Behom Oslobodenia Mesta Zvolen v parku J.D. Matejovie na Zlatom Potoku. Nasledovať bude 8. apríla  Zvolenská Corrida. Beh pre všetkých priamo na Námestí SNP vo Zvolene. Samozrejme súčasťou bude aj beh pre rodiny s deťmi Mama aj Papa Corrida . Na všetkých čakajú milé drobnosti. Druhým behom z našej „dielne“ je beh na Bakovej Jame pod príznačným názvom Buď FIT, nie len IT. Opäť sa jedná o beh pre všetkých bez obmedzenia veku či sociálnej skupiny. Štartovať sa bude v Areáli Isokman na Bakovej Jame. Obidva tieto behy sú zaradené do programu Zvolenskej Bežeckej ligy.

Tento rok sme prichystali aj novinku vo forme Ženského behu. Tento sa uskutoční na Podborovej v krásnom prostredí Arboréta. Na začiatok septembra pripravujeme Burzu športov, kde si deti budú môcť vybrať zo športových oddielov v meste Zvolen. Spolupodieľame sa aj na prípravách podujatia Deň sídliska sekier a to konkrétne už tretím ročníkom turnaja v plážovom volejbale Aqua Beach Open. Kde okrem toho že si užijete skvelý volejbal, čaká na Vás aj bohatý kultúrny program. Na Záver septembra to bude zase už tradičné podujatie Regionálne olympijské hry, kde v priebehu 4 dní usporiadame Bež a vyhraj – beh pre základné školy, Olympiádu Materských škôl, turnaje v rôznych športoch a vyvrcholením bude Olympiáda vo varení bryndzových pirohov spojená s detskou školou varenia a Rodinnou olympiádou.

Všetky aktivity môžeme uskutočniť vďaka podpore rôznych partnerov a nadácií. Podporiť nás môžete aj vy formou venovania 2% z daní. Tlačivo nájdete TU Vyhlasenie2016-2017_edit.

Za podporu a pomoc vopred ďakuje tím oz Slovenský šport.

Posted by kjorik