Olympiáda vo varení Bryndzových pirohov – Registrácia družstiev

Olympiáda vo varení pirohov 2018 druzstva-page-001Po veľmi úspešnom druhom ročníku, sme sa tento rok rozhodli pokračovať v načatej tradícii a usporiadať 16.9.2018 do obeda na Námestí SNP vo Zvolene aj tretí ročník Olympiády vo varení Bryndzových pirohov. Samozrejme aby sa podujatie mohlo uskutočniť, potrebujeme súťažné družstvá, ktoré pre okoloidúcich pirohy navaria.

Minulý rok sme podporili novorodenecké oddelenie Zvolenskej nemocnice. Tento rok sme sa rozhodli pre spoluprácu s oz Prístav nádeje, ktoré sa venuje pomoci akokoľvek znevýhodneným ľuďom. Či už je to zdravotné postihnutie, závažná choroba, mamičky po materskej dovolenke, seniori, tak Prístav nádeje sa im snaží napomôcť ako je v jeho silách. Čiže výťažok z podujatia venujeme a na záver podujatia odovzdáme do rúk hlavnej zástupkyne oz PhDr. Marcele Václavkovej Konrádovej. Prístav nádeje si pre Vás na oplátku pripravilo skvelé podujatie pre všetkých: Biatlon nielen pre hendikepovaných.

Ak sa radi zabávate, ta si svoje družstvoIMG_2678 zložené z min 3 – 6 ľudí ZAREGISTRUJTE na mrojik@zvolen.sk a príďte navariť pár Pirohov. Variť budete v kotlíku a kúriť v kotline. Na komíne opečiete slaninku. My Vám zabezpečíme bryndzu a zemiaky. Vy si donesiete ostatné ingrediencie a potreby. Vieme zabezpečiť aj kotlík, takže ak bude treba, tak sa dostatočne vopred ozvite a o kotlík sa postaráme. Pripravené pirohy následne ponúknete ľuďom, ktorý Vaše dielo ohodnotia vhodením ľubovoľnej mince do pripravenej urny. Či sa už rozhodnete zaujať netradičnými surovinami, alebo špeciálnym tvarom je len na Vás.  Ten kto získa najviac peniažkov sa stáva výhercom a získa unikátnu trofej. Vyzbierané eurá od všetkých družstiev venujeme oz Prístav nádeje.

Nezabudnite, ide hlavne o dobrú zábavu a podporu dobrej veci.

Posted by kjorik