Regionálne olympijské hry 2016 – pripravujeme

Hlasujte v TESCU za REGIONÁLNE OLYMPIJSKÉ HRY – návod na konci článku

Regionálne olympijské hry
Vyhodnotenie na Námestí SNP Zvolen – Regionálne olympijské hry 2015

Podujatie, ktoré sa už pomaličky stáva vo Zvolene tradičným. Krátko z histórie. Najskôr ho usporadúvalo občianske združenie Slovenský šport samostatne a vo veľmi malom, postupne však získalo podporu Banskobystrického samosprávneho kraja a posledný rok sa uskutočnilo aj s podporou Mesta Zvolen a pod záštitou pani Primátorky Ing. Lenky Balkovičovej. Ku hlavným partnerom sa pridali aj rôzny sponzori ako Prvá stavebná sporiteľňa, lekáreň Recept, Exi – sport, DRU, Tesco, získali sme zdroje z rôznych fondov, grantov a to nám pomohlo sa rozrásť a v poslednom ročníku sme už zastrešili v rámci ROHčiek – ako ich voláme, spolu sedem športových podujatí počas jedného víkendu. Všetko to bolo zakončené famóznym koncertom v podaní revivalovej kapely Depeche mode priamo na Námestí SNP.

Aké novinky pripravujeme tento rok? Chceme udržať to čo bolo a pridať aj niečo navyše!!! Tento rok zaplníme námestie deťmi z materských škôl, usporiadame pre nich Olympiádu Materských škôl. Pre rodiny, pripravujeme Rodinnú olympiádu. Samozrejme neustúpime od tradičných volejbalových a futbalových turnajov, streetbalu, parkouru, behu, tenisu a iných už tradičných športových podujatí, ktoré sa uskutočnia počas Zvolenského olympijského víkendu. Tak ako je u nás zvykom, všetko zakončíme vyhodnotením na námestí a následným skvelým hudobným koncertom. Vyrovnať sa fantastickým DM z minulého roku bude ťažké, ale niečo podobné určite vymyslíme.

Preto Vás prosíme, nakupujte v TESCU a hlasujte za náš projekt REGIONÁLNE OLYMPIJSKÉ HRY.

Stačí keď si po zaplatení vypýtate od pokladníčky, resp. obsluhy samoobslužnej pokladne žetónik, ktorý následne vhodíte do hlasovacej urny pri východe z predajne. A to je všetko. Hlasovať môžete po každom nákupe až do 7. Júna 2016.

http://pomahame.tesco.sk/region/43/

 

ĎAKUJEME

« 1 z 3 »

 

Posted by kjorik